Polecamy:

Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych -  Joannę Piórko z którym można się skontaktować poprzez e - mail: iod@ewartbhp.pl

Klauzula_informacyjna.pdf

PROCEDURA_REALIZACJI_PRAW_OSOB_(00000002).pdf

Piątek 29.03.2024

Jakość powietrza

LIBRUS SYNERGIA

JAMMIK

Aktualności!

• Dyrektor Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Bęble ogłasza nabór na stanowisko: nauczyciela wychowania przedszkolnego.

Ofetra pracy dostępna jest na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Krakowie w zakładce "praca dla nauczycieli"

Więcej informacji o ofercie : tel. 510675370

• W piątek - 22.03.2022 - w naszej szkole odbył się trzeci Szkolny Dzień Matematyki. Uczniowie mogli brać udział w konkursie kulinarnym. Wszyscy mogli spróbować swoich sił w konkursach grupowych. Należało zmierzyć się z Tangramem, Fraktalami, Kostką Rubika, a także Happy Cube, spróbować swoich sił w zadaniach z równaniami obrazkowymi, a także ułożyć figurę według jej rzutu, czy sprawdzić swoją koordynację i tabliczkę mnożenia jednocześnie! Można było obserwować wielkie zaangażowanie wśród uczniów, nawet tych, którym z matematyką na co dzień nie jest po drodze. Sala gimnastyczna była wypełniona ciężko pracującymi grupami, było widać jak uczniowie wszystkich klas starszych starają się wywalczyć możliwe najwyższą punktację. Inne niż dotychczas spotkania z matematyką pokażą nam w jak wielu sytuacjach matematyka i myślenie analityczne mogą się nam przydać. Mamy nadzieję, że kolejne edycje będą równie angażować społeczność szkolną.

• Dyrektor Szkoły Lucyna Kurek oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Katarzyna Knapik, zapraszają Państwa na zebranie trójek klasowych do szkoły w dniu 26 marca 2024r. na godz. 18.00.
    Tematem spotkania będą bieżące sprawy szkoły, organizacja Dnia Dziecka, planowana na najbliższy czas inwestycja boiska wielofunkcyjnego i zagospodarowania terenu za szkołą.

Zapraszamy serdecznie:)