• Zebranie trójek klasowych

Dyrektor Szkoły Lucyna Kurek oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Katarzyna Knapik, zapraszają Państwa na zebranie trójek klasowych do szkoły w dniu 26 marca 2024r. na godz. 18.00.
    Tematem spotkania będą bieżące sprawy szkoły, organizacja Dnia Dziecka, planowana na najbliższy czas inwestycja boiska wielofunkcyjnego i zagospodarowania terenu za szkołą.

Zapraszamy serdecznie:)

• Wykonywanie palmy wielkanocnej w zerówce 🌹🪻🌺🪷

• PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

• Powiatowy Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie "SAFETY FIRST"

W ZSP w Giebułtowie odbył się Powiatowy Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie "SAFETY FIRST".

II miejsce zdobyła szkoła w Bęble zdobywając punkty w różnych kategoriach.

Gratulacje!

Reprezentacja szkoły:

Kalina Czak, Kornelia Czak, Mikołaj Jachimczak, Michał Kuchta, Piotr Kukla, Bartłomiej Krawczyk

• WYNIKI KONKURSU „WIELKANOCNY ZAJĄCZEK”

W dniu 20 marca 2024 roku przy okazji pierwszego dnia trwania Kiermaszu Wielkanocnego w Naszej szkole, został rozstrzygnięty konkurs „Wielkanocny zajączek”. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom oraz przedszkolakom, którzy z wielkim zaangażowaniem wzięli w nim udział. Prace były przepiękne i trudno
    było dokonać wyboru najlepszych.

A oto wyniki:
    KATEGORIA – PRZEDSZKOLE
    1 miejsce – Milan Szumny „0”
    2 miejsce – Zuzanna Zamojska „0”
    3 miejsce – Nela Kędziora „0”

KATEGORIA – KLASY 1-3
    1 miejsce – Miłosz Wierzbicki kl.2a
    2 miejsce – Dominik Marszałek kl.2a
    3 miejsce – Stefan Ostrowski kl.3

KATEGORIA - KLASY 4-8
    1 miejsce – Gabriela Stach kl.4
    2 miejsce – Klaudia Sarota kl.7
    3 miejsce – Tymon Banasiak kl.4

1. Kalina Piotrowicz - „0”
    2. Władysław Baranek - kl.1a
    3. Łukasz Pałasz - kl.1a
    4. Adrian Sendor – kl.1a
    5. Mikołaj Tucharz - kl.1b

ZWYCIĘZCOM GRATULUJEMY!!!!!

• Mistrzostwa Gminy w Siatkówce

W Białym Kościele odbyły się Mistrzostwa Gminy w Siatkówce.

I miejsce zdobyła szkoła w Bęble pokonując w kolejnych spotkaniach Biały Kościół, Wielką Wieś oraz Modlnicę (wszystkie 2-0 w setach).

Gratulacje!

Reprezentacja szkoły:

Kalina Czak

Kornelia Czak

Magdalena Kluczewska

Julia Sroka

Marysia Bosak

Piotr Kukla

Bartłomiej Krawczyk

Bartłomiej Kuś

Franciszek Mirek

Mikołaj Jachimczak

• 100 LEKCJA MATEMATYKI W KLASIE IV

• Międzynarodowy Konkurs

Z radością informujemy, o sukcesie ucznia klasy IV naszej szkoły.
    Hubert Woźniczka został laureatem I nagrody w Międzynarodowym Konkursie Przyroda w kolorach - koniowate, organizowanym przez MDK w Krakowie.
    Hubert pokonał ponad 1000 uczestników z całego świata w kategorii forma przestrzenna. Praca Huberta przestawia głowę konia, wykonanej z różnego rodzaju muszelek.

W fotorelacji poniżej widzimy pracę w 11 rzędzie ustawionym poziomo. Drugim sukcesem odniesionym wśród uczniów naszej szkoły jest bardzo dobry wynik Joanny Wojdygii z klasy VII. Asia zajęła wyróżnienie w kategorii praca malarska. Naszym laureatom serdecznie gratulujemy:)

• Wycieczka klasy 4 i 5 🧙🎭🍕

11 marca obejrzeliśmy spektakl Narodowego Teatru Edukacji z Wrocławia pt. "Świat fantasy". Aktorzy zabrali nas w niesamowitą podróż do świata tolkienowskiego "Hobbita", aby opowiedzieć o przyjaźni, odwadze i poświęceniu. Tego dnia odwiedziliśmy także restaurację Siesta, gdzie wzięliśmy udział w warsztatach przyrządzania prawdziwej włoskiej pizzy.

• PODZIĘKOWANIE

Drodzy Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele!

Serdecznie dziękujemy za ogromne zaangażowanie w akcję „Pieluszka od zajączka". Dzięki Waszym dobrym i wrażliwym sercom udało się zebrać materiały higieniczne i chemię gospodarczą dla podopiecznych ALMA SPEI Hospicjum dla Dzieci oraz ich rodzin.

Dziękujemy za pomoc w szerzeniu dobra

• KONKURS CZYTELNICZY - ZAGADKA 3

• MIĘDZYSZKOLNE ZAWODY TENISA STOŁOWEGO 2024

• KONKURS WIELKANOCNY🐰🐣

• PIELUSZKA OD ZAJĄCZKA👧👦🐰

• Rekrutacja 2024/2025

Informujemy, że wnioski o przyjęcie dzieci do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych przyjmowane są w dniach od 11 marca do 22 marca 2024 roku. Szczegółowy harmonogram ustalono Zarządzeniem nr 20/O/2024 z dnia 29 stycznia 2024 roku, z którym można zapoznać się poniżej. Kryteria brane pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym określa Uchwała nr XXXVIII/431/2021 Rady Gminy Wielka Wieś z dnia 28 października 2021 r.Rekrutacja będzie prowadzona elektronicznie za pomocą Systemu Elektronicznych Rekrutacji poprzez stronę: https://wielkawies.rekrutacje.edu.pl

UWAGA: Oddział Zamiejscowy Przedszkola Samorządowego w Wielkiej Wsi zlokalizowany w miejscowości Biały Kościół z dniem 1 września 2024 roku będzie znajdował się w strukturze organizacyjnej Szkoły im. św. Jadwigi Królowej w Białym Kościele. W przypadku chęci zapisania dziecka do placówki wychowania przedszkolnego zlokalizowanej w miejscowości Biały Kościół należy zatem złożyć wniosek rekrutacyjny wyłącznie do oddziału przedszkolnego Szkoły Podstawowej im. św. Jadwigi Królowej w Białym Kościele.Rekrutacja do klas I szkół podstawowych w systemie elektronicznym odbywa się zgodnie z Zarządzeniem nr 20/O/2024 z dnia 29 stycznia 2024 roku wyłącznie dla uczniów spoza obwodu danej szkoły podstawowej. Uczniowie zamieszkujący w obwodzie danej szkoły przyjmowani są do niej z urzędu na podstawie wypełnionej karty zapisu. Karty zapisu należy składać w sekretariacie danej szkoły w terminach określonych przez Dyrektorów szkół.

zarzadzenie-rekrutacja-2024(1).pdf

uchwala(2).pdf

• Rekrutacja do klas I uczniów z obwodu Szkoły Podstawowej w Bęble.

W dniach 01.03.2024r. – 08.03.2024r. przyjmowane będą wnioski rekrutacyjne do klasy I dzieci zamieszkałych w obwodzie Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Bęble.

Sekretariat szkoły  będzie czynny w tych dniach codziennie w godz. 7.30 – 15.00.

Karta-ZAPISU-dziecka-do-klasy-I.docx

Rekrutacja do klas I szkół podstawowych w systemie elektronicznym odbywa się zgodnie z  Zarządzeniem nr 20/O/2024 z dnia 29 stycznia 2024 roku wyłącznie dla uczniów SPOZA OBWODU.

zarzadzenie-rekrutacja-2024.pdf

• Bal karnawałowy w zerówce👑😊❤️