Galeria obiektu

Obszar edukacyjny oraz opiekuńczo – wychowawczy szkoły podzielony jest na strefy:

• strefę edukacji wczesnoszkolnej;
  • strefę edukacyjną klas IV-VIII;
  • strefę świetlicy szkolnej;
  • strefę sportową.

Strefa edukacji wczesnoszkolnej

Składa się z korytarzy oraz sal lekcyjnych wyposażonych w nowoczesne pomoce naukowe, w tym tablice interaktywne i projektory, gwarantujące komfort pracy i nauki, umożliwiające wykorzystywanie programów multimedialnych, filmów, materiałów dydaktycznych, Internetu i stały dostęp do informacji. W obszarze edukacyjnym klas dzieci młodszych są wydzielone miejsca do zabawy i relaksacji.

Strefa edukacyjna klas IV-VIII

Zawiera korytarze oraz pracownie przedmiotowe wyposażone w nowoczesne pomoce naukowe, w tym: tablice interaktywne i rzutniki multimedialne.Pracownia komputerowa posiada samodzielne stanowiska komputerowe ze stałym dostępem do Internetu.

Strefa świetlicy szkolnej

Świetlica szkolna usytuowana jest w nowej części obiektu szkolnego i zawiera sale wyposażone w sprzęt, urządzenia i pomoce dydaktyczne umożliwiające uczniom ciekawie i efektywnie spędzać czas przed lub po zajęciach dydaktycznych.

Strefa sportowa

Szkoła posiada również zaplecze sportowo – rekreacyjne, w którego skład wchodzą boisko szkolne, sala gimnastyczna, sala oraz plac zabaw.

Spcacer po szkole:  https://1drv.ms/v/s!AquNUH5io9wqgWMZBz9WXtZdPke_?e=kFds0F

ZDJĘCIA WKRÓTCE!